ROLETKI MATERIAŁOWE DZIEŃ/NOC

Roletki materiałowe w kasetce z prowadnicami i roletki dzień/noc dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie współgrają z każdymi oknami. Samohamujący mechanizm pozwala na zatrzymanie roletki w dowolnym momencie. Dzięki zastosowaniu prowadnic roletka nie odstaje przy uchylonym oknie. Małe gabaryty kasety zwiększają kąt otwarcia okna.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów zaczynając od gładkich, poprzez materiały z wzorkami, a kończąc na materiałach bambusowych.

Stosowane materiały pokryte są impregnatem co zapobiega nadmiernemu osadzaniu kurzu. Belka obciążająca materiał pozwala na dobre napięcie materiału.

Roletki montujemy do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów, dzięki temu nie niszczymy okna i zachowują Państwo gwarancję na okna. Roletki nie przeszkadzają wywietrznikom zamontowanym na górze okna ponieważ nie montujemy na ramie okiennej. Maksymalna szerokość to 150 cm, a wysokość 240 cm.

W roletkach typu DZIEŃ/NOC dzięki zastosowanemu materiałowi mamy możliwość operowania ilością światła dziennego. Bardzo bogata kolorystyka tkanin łączy funkcję rolety oraz żaluzji co daje nam bardzo nowoczesny wystrój okna.