System nadstawny może być stosowany w budynkach dopiero powstających oraz podczas przebudowy istniejących. Skrzynkę rolety można zabudować z dwóch stron, tylko z jednej strony lub całkowicie bez zabudowy.

System Opoterm jest to skrzynka PCV zlicowana z oknem. Montaż rolet w tym systemie odbywa się jednocześnie z montażem okien.

Opoterm można wyposażyć w system MOSKITO co zapewnia niezależną pracę rolety i siatki przeciwinsektowej.


Szeroka gama kolorystyczna profili pozwala dostosować wygląd rolet do kolorystyki budynku. Elementy wykorzystane do produkcji rolet pokrywe są farbami o wysokiej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Pancerz wykonany jest z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.


Wiele rozwiązań do sterowania roletami ręczne lub elektryczne pozwalają wybrać rozwiazanie najbardziej odpowiadające klientom.

Oferujemy :
– Sterowanie przewodowe – czyli obsługa rolety za pomocą zwijacza zamontowanego wewnątrz pomieszczenia.

– Sterowanie przewodowe – czyli obsługa rolety za pomocą przełącznika na ścianie. Każda roleta sterowana jest indywidualnie ale można za pomocą dodatkowego sterownika sterować roletami jednocześnie. Do tego rozwiązania należy doprowadzic instalację do okna i do przełącznika.

– Sterowanie radiowe – czyli obsługa rolet za pomocą przełącznika lub pilota. Rolety w tym systemie można sterować indywidualnie, grupowo lub centralnie zarówno z przełączników naściennych i pilotów. Do tego rozwiązania należy doprowadzić instalację tylko do rolety, nie ma potrzeby doprowadzać kabli do przełącznika.

.

.

.

.

.